Gizil'de "Çalışan Değerleri ve Bağlılığı" Bölümü Kurularak Yöneticiliği'ne Aykut Üstün Atandı

Gizil olarak başarımızın en önemli sebebi potansiyelini gerçekleştirmek için Gizil’i tercih eden, Gizil’e güvenen ve Gizil ile gelişmek isteyen insanların bir araya gelmesidir. Bu başarımızı arttırarak sürdürmek, potansiyelini gerçekleştirmek isteyenlerin tercih ettiği bir işveren markası olabilmek ve en önemlisi mutlu insanların güzel başarılara imza attığı bir “Gizil” olabilmek için 21 Ocak 2020 tarihi itibari ile “Çalışan Değerleri ve Bağlılığı” bölümü kurularak sektörde çok değerli bir isim olan sayın Aykut Üstün “Çalışan Değerleri ve Bağlılığı Yöneticisi” olarak aramıza katılmıştır.

1993 yılında Aygaz’da profesyonel hayatına başlayan Sayın Üstün, bilgi yönetimi, toplam kalite, süreç iyileştirme ve kaizen projelerinde görev almıştır. 2002 yılında Bursa merkezli Akpa şirketine, 2008 yılında Opet Petrolcülük’e İnsan Kaynakları Müdürü olarak atanmış ve 2012 yılından itibaren yönetim sistemlerinden de sorumlu Grup Müdürü görevine getirilmiştir. 2015 yılından itibaren ise Tüpraş İzmit Rafinerisi’nde İnsan Kaynakları Koordinatörü olarak meslek hayatına devam etmiş, ödüllendirme sistemlerinin iyileştirilmesi, iç iletişim, aile katılımlı sosyal etkinlik faaliyetlerinin yanı sıra bilgi güvenliği, dijital dönüşüm ve rafineri performans analizi projelerine katkı sağlamıştır.

Görev yaptığı süreçte liderlik yaptığı “katma değer yaratan insan kaynakları” yaklaşımı yurt içi ve yurt dışında ödüle layık görülen Sayın Aykut Üstün’ün Marmara Üniversitesi’ndeki doktora çalışmaları devam etmektedir.

Aramıza katılmasından dolayı son derece gururlu ve mutluyuz.

Gizil'de "Çalışan Değerleri ve Bağlılığı" Bölümü Kurularak Yöneticiliği'ne Aykut Üstün Atandı